o1
60787778_356981101592226_7622823062064332800_n
60965124_381923509120455_7437963469166477312_n
90703799_231877957957346_8733252470936961024_n
90665849_329208408035155_5314871133713989632_n
90909934_644202363024347_8318390249692594176_n
448906124_715745387293139_2660803070713977277_n
449413381_821536046615523_3858350773214641918_n
449730950_2260832214268675_5560887347898250311_n
SAM_6992

Przedszkole nr 133
01-063 Warszawa, ul. Okopowa 7a
tel. 22 632 03 16
p133@eduwarszawa.pl
https://www.facebook.com/Przedszkole133

KONKURSY


WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
„MOJA RODZINA - NA SPORTOWO”
XV edycja

Posiedzenie komisji odbyło się 27.05 2024 r. Wyniki ogłoszono podczas „Święta Rodziny” 4 czerwca 2024 r.

Komisja w składzie:

  • Magdalena Kamirska - dyrektor przedszkola
  • Dorota Lipińska
  • Marzena Pietrzak - Kułakowicz

nagrodziła następujące prace:

I miejsce – Oleksandra Galych lat 5
Przedszkole nr 118 z Oddziałami Integracyjnymi
Nauczyciel: Ewa Rutkowska

II miejsce – Maja Grabowska lat 4
Przedszkole Integracyjne Nr 209 „Zaczarowane Ziarenko”
Nauczyciel: Urszula Fiuk

III miejsce – Antoni Affek lat 3
Przedszkole Nr 116
Nauczyciel: Agnieszka Kozaczuk

Wyróżnienie:

Helena Satoła lat 5
Przedszkole Nr 263
Nauczyciel: Magdalena Ługowska

Wszystkim autorom nadesłanych prac oraz ich opiekunom artystycznym gratulujemy i dziękujemy. Życzymy dalszych sukcesów w pracy.  Zapraszamy do naszego przedszkola po odbiór dyplomów.

                             

WYNIKI DZIELNICOWEGO KONKURSU
KONSTRUKCYJNO - PLASTYCZNEGO

„EKO - GRA”

Posiedzenie komisji odbyło się 15.03.2024 r. Komisja w składzie:

  • Magdalena Kamirska - dyrektor przedszkola
  • Dorota Lipińska
  • Joanna Cichecka

nagrodziła następujące prace:

I miejsce – Przedszkole Nr 426 „Kraina Odkrywców”
Grupa „Żuczki”
Nauczycielki: Agnieszka Stopa i Karolina Ziółkowska

II miejsce – Przedszkole Nr 350 „Jaśminowy Gaj”
Laura M. z mamą Katarzyną

III miejsce –  Przedszkole Nr 237
Grupa „Pingwinki”
Nauczycielka: Agata Karasiewicz

Wyróżnienia:

- Przedszkole Nr 37 „Bajkowy Świat”, Grupa „Żabki”
Nauczycielka: Mariola Michalska

- Przedszkole Nr 79 „Przy Zielonym Wzgórzu”, Grupa „Rybki”
Nauczycielka: Irena Berent

- Przedszkole Nr 133, Grupa „Tygryski”
Nauczycielka: Karolina Banaszek

- Przedszkole Nr 135, Grupa „Sowy”
Nauczycielki: Katarzyna Niemiec i Grażyna Waśniewska

- Przedszkole Nr 237 „Warszawskiej Syrenki”, Grupy „Krokodylki”, „Pandy”, „Pingwinki”
Nauczycielki: Joanna Komar, Agata Karasiewicz, Aneta Szewczak

- Przedszkole Nr 238 „Tęczowy Pajacyk”, Grupa „Biedronki”
Nauczycielka: Ewa Wyszumierska - Jasik

Wszystkim autorom nadesłanych prac oraz ich opiekunom artystycznym serdecznie dziękujemy
za zainteresowanie i włożony wysiłek. Życzymy dalszych sukcesów w pracy.
Po odbiór dyplomów i nagród zapraszamy od 27.03.2024 r do Przedszkola Nr 133.




WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
„MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI"

Jury: wszyscy pracownicy przedszkola oddawali punkty w skali od 1 do 3, praca z największą liczbą punktów zajęła I miejsce.

I miejsce – Pola T. z grupy Jeżyków z mamą Wiktorią – 26 pkt.
II miejsce – Karolina z grupy Tygrysków z tatą Maciejem – 17 pkt.
III miejsce – Lena z grupy Sówek – 14 pkt.

Wyróżnienia:

- Franek z Tygrysków z mamą Anią
-
Anielka z Jeżyków
- Natalia z Jeżyków z mamą Marzeną
- Gordei z Jeżyków
- Michalina Z. z Sówek z mamą Zuzanną
- Zosia z Jeżyków z mamą Anią
- Pola K. z Jeżyków z mamą Joanną
- Olesia z Sówek



Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
„MOJA RODZINA”
XIV edycja
   

I miejsce – Zuzanna Piłat lat 5
Samorządowe Przedszkole w Przecławiu
Nauczyciele: Marta Kasperowicz i Grażyna Chmura

II miejsce – Jan Kampa lat 4
Przedszkole Miejskie nr 4 „Stebluś” w Lublińcu
Nauczyciel: Sandra Lukosek

III miejsce –  Jagoda Telka lat 3
Przedszkole Miejskie nr 102 w Łodzi
Nauczyciel: Elżbieta Jaros

Wyróżnienia:

Liliana Hassek lat 5
Miejskie Przedszkole Nr 1 im. H. Ch. Andersena w Katowicach
Nauczyciel: Beata Żerdzińska

Antoni Leszczyński lat 6
Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w Płocku
Nauczyciel: Jolanta Czaplińska

Gabriela Burdzy lat 4
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łabuńkach Pierwszych
Nauczyciel: Katarzyna Miller

Olga Jakubiak lat 5
Samorządowe Przedszkole w Przecławiu
Nauczyciele: Marta Kasperowicz i Grażyna Chmura

Dagmara Kubarek lat 5
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP w Rudawie
Nauczyciel: Weronika Tarnawska

Wszystkim autorom nadesłanych prac oraz ich opiekunom artystycznym serdecznie dziękujemy za zainteresowanie
i włożony wysiłek. Życzymy dalszych sukcesów w pracy.   

WYNIKI IV EDYCJI KONKURSU LITERACKIEGO
"PRZEDSZKOLE DRUGIM DOMEM"

 
I miejsce  Zosia L. (z gr. Jeżyków) i Franek L. (z gr. Tygrysków) z mamą Anią. Gratulujemy yes
Wiersz Zosi i jej mamy:
"W Warszawie jest dzielnica Wola,
a tam Zosia chodzi do przedszkola.
Zawsze rano sukienkę ubiera
i lalę do przedszkola zabiera.
W przedszkolu Panie nauczycielki czekają
i zadania dla dzieci układają.
Wiersze, piosenki i występy,
dzieci robią ogromne postępy.
Moje drogie Panie, za wszystko dziękuję,
a pamięć o Was w sercu zapisuję.
Niech ten wiersz o Zosi zawsze Wam przypomina,
bo ona codziennie o Przedszkolu 133 wspomina.
 
Wiersz Franka i jego mamy:
"Co rano Franio chodzi do przedszkola,
jak to mówi mama, taka już jego rola.
Franio nigdy się nie smuci,
tylko w drodze wesołe piosenki nuci.
Wie, że w jego przedszkolu koleżanki i koledzy czekają,
a najwspanialsze Panie nad wszystkim czuwają.
Nawet w dzień deszczowy jest tam moc radości,
A na twarzach dzieci zawsze uśmiech gości.
Dlatego moi mili,
w każdej wolnej chwili,
do mojego przedszkola zawitajcie
i poczujcie się jak w bajce".

WYNIKI KONKURSU ARTYSTYCZNEGO
"MAM TALENT"
I miejsce         Ania z grupy Sówek
II miejsce        Natalia z grupy Sówek
III miejsce       Basia z grupy Motylków

Gratulujemy

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
„Moje najpiękniejsze chwile"

I miejsce          Liliana Wieczorek - Przedszkole Nr 93 „Baśniowy Dworek na Kole”
II miejsce         Natalia Medyńska - Przedszkole Nr 133
III miejsce        Viviana Szlankier - Przedszkole Nr 403

Wyróżnienia
- Anna Mamulashvili - Przedszkole Nr 350 „Jaśminowy Gaj”
-
Sophia Urban           - Przedszkole Nr 136

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy nagrodzonym.


WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO
„Wiersz dla Św. Mikołaja"

 

I miejsce          Maja z grupy Tygryski
II miejsce         Franek
z grupy Jeżyki i Basia z grupy Motylki
III miejsce        Juliusz z grupy Sowy

Wyróżnienia
Natalka z grupy Jeżyki
Zosia z grupy Jeżyki i Franek z grupy Tygryski
Sara z grupy Tygryski


Wielkie brawa dla uczestników.


WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
„Szyldy na Starym Mieście”

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie Piotrusiowi z grupy Misiów.
Gratulujemy udanego spaceru i pięknych zdjęć.



WYNIKI KONKURSU
"Double – decker"
czyli czerwony, piętrowy autobus
- symbol stolicy Wielkiej Brytanii

I miejsce           Juliusz z grupy Tygryski
II miejsce         Tosia z grupy Motylki

III miejsce        Franek z grupy Misie



Dziękujemy za udział, gratulujemy zwycięzcom.

Z przyjemnością informujemy, że Rozalia, Dominik i Nel z grupy Sowy wzięli udział w wolskim konkursie plastycznym inspirowanym muzyką F. Chopina „Muzyką malowane”.
Gratulujemy Nel zdobycia 2 miejsca, a pozostałym uczestnikom otrzymania wyróżnień.




Finał XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
pt. „Moja Rodzina”
pod patronatem Burmistrza Gminy Wola m. st. Warszawy.

Posiedzenie komisji odbyło się 27.05 2022 r. Wyniki ogłoszono podczas „Święta Rodziny” 1 czerwca 2022 r.

Komisja w składzie:

  • Hanna Kolczyńska - dyrektor przedszkola
  • Dorota Lipińska
  • Marzena Pietrzak - Kułakowicz
  • Karolina Banaszek

nagrodziła następujące prace:

I miejsce – Antonina Saciuk lat 5
Przedszkole nr 74 w Warszawie, Nauczyciel: Kamila Gajewska

II miejsce – Joanna Grygiel lat 4
Przedszkole nr 116 w Warszawie, Nauczyciele: Małgorzata Hofman i Aneta Woś

III miejsce – Kacper Kowalski lat 5
Przedszkole nr 74 w Warszawie, Nauczyciel: Anna Szwaj

wyróżnienia:

Lidia Mika lat 3,5
Przedszkole nr 135 w Warszawie, Nauczyciel: Grażyna Waśniewska

Viktoryja Auromoniak lat 5
Przedszkole nr 134 w Warszawie, Nauczyciel: Agnieszka Kosior

Alex Ziułek lat 5
Przedszkole nr 134 w Warszawie, Nauczyciel: Jolanta Kozikowska

Alicja Białołęcka lat 4
Przedszkole nr 124 w Warszawie, Nauczyciel: Monika Wiśniewska

Wanda Rogalska lat 5
Przedszkole nr 118 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie, Nauczyciel: Agnieszka Kielec

Julia Goch  lat 5
Przedszkole nr 74 w Warszawie, Nauczyciel: Anna Szwaj

Wszystkim autorom nadesłanych prac oraz ich opiekunom artystycznym serdecznie dziękujemy za zainteresowanie konkursem i włożony wysiłek. Życzymy dalszych sukcesów w pracy.                               
              
Nasza praca na Dzielnicowy konkurs plastyczno - konstrukcyjny
"Sztuka z odzysku"

Otrzymaliśmy dyplom za zajęcie I miejsca cheeky

WYNIKI KONKURSU
„POLSKIE SYMBOLE NARODOWE”

I miejsce           Maja z grupy Misie
II miejsce         Gaia z grupy Motylki

III miejsce        Mikołaj z grupy Sowy

Gratulacje smiley


Bardzo dziękujemy za udział w konkursie:
Tosi z Motylków,
Michasi, Piotrusiowi, Victorii i Sarze z Misiów,
Kamilce i Jasiowi M. z Tygrysów.




Z przyjemnością informujemy, że Madzia z grupy Misiów otrzymała wyróżnienie za strój przygotowany
na ogólnopolski konkurs ekologiczny „EKO MODA - ODPADKOWA”



Serdecznie gratulujemy heart

WYNIKI KONKURSU

„Portret Mojego Pupila”

 

W kategorii wiekowej 3 - 4 lata

I miejsce         Magda z grupy Misie

W kategorii wiekowej 5 - 6 lat

I miejsce         Rozalia z grupy Sowy
II miejsce       
Maksio z grupy Motylki
III miejsce     
Tosia z grupy Motylki


Laureatom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy
i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.



WYNIKI KONKURSU
                       "Najpiękniejsza kartka walentynkowa"

I miejsce         Rozalia z grupy Sowy
II miejsce       
Dominika z grupy Tygryski
III miejsce     
Magda z grupy Misie

Otrzymaliśmy 29 pięknych prac. Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w konkursie.





WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO
"Wiersz dla Św. Mikołaja"

I miejsce         Maja J. z grupy Misie
II miejsce      
Gaia Ch. z grupy Motylki
III miejsce     
Zosia P. z grupy Jeżyki

Wyróżnienia
Ola i Milenka z Motylków
Magda, Sara i Victoria z Misiów
Rozalia z Sów

Wiersze dostarczyli również Emilka z Sów i Juliusz z Tygrysków.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Gratulujemy zwycięzcom cheeky



WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
"Jesienny krajobraz"


I miejsce
Maja J. z grupy Misie