o1

01-063 Warszawa, ul. Okopowa 7a
p133@eduwarszawa.pl

Szanowni Państwo,
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie w ramach akcji profilaktycznej dotyczącej profilaktyki szczepień ochronnych z okazji Europejskiego Tygodnia Szczepień opracował materiały edukacyjne z uwagi na coraz większą ilość odmów szczepień (2-krotny wzrost w ciągu ostatnich 5 lat) wśród społeczeństwa oraz wysokim wzrostem chorych na krztusiec i odrę na terenie naszego kraju.

Drodzy Rodzice
od 03.04 od godz. 12:00 zostanie uruchomiona możliwości logowania się do systemu zapisów na dyżury wakacyjne, uzupełnienia/poprawienia danych, wypełnienia wniosku o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny, podpisania profilem zaufanym i przesłanie w systemie.
19 kwietnia wyłączona zostanie dla rodziców możliwość wprowadzania wniosków.
Zachęcamy do zajrzenia do zakładki Dyżur wakacyjny 2024

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie w ramach akcji profilaktycznej dotyczącej zatruć pokarmowych oraz chorób brudnych rąk przekazał dla Państwa materiały edukacyjne.

Szanowni Państwo,

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. jest realizatorem zadania publicznego z zakresu edukacji
i promocji zdrowia psychicznego wśród dzieci i młodzieży na lata 2023-2024 pod tytułem: „Ochrona i promocja zdrowia psychicznego dotycząca psychoedukacji rodziców/ opiekunów w zakresie rozwoju i funkcjonowania dzieci i młodzieży”.

Więcej informacji na temat ww. warsztatów otrzymają Państwo pod numeremtelefonu 575 003 140
lub email
koszykowa@centrumzagorze.pl

Szanowni Państwo,

Z uwagi na wciąż aktualny problem występowania wszawicy oraz niedostateczny brak świadomości
wśród społeczeństwa na temat jak skutecznie radzić sobie z tymi pasożytami i jak prawidłowo postępować
w przypadku zdiagnozowania wszawicy Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie przekazał materiały edukacyjne z zakresu profilaktyki wszawicy.

Prezentacja  - plik do pobrania

"PSI UŚMIECH" 8 edycja

Serdecznie dziękujemy mamie naszego absolwenta za cudowny prezent i miłe słowa.

„Freinetka odkrywa tajemnice Woli”- gra interaktywna

Gra  powstała z okazji Jubileuszu 70-lecia Przedszkola dzięki wieloletniej współpracy Przedszkola nr 124
i Fundacji Fabryka Przemian.

W interaktywnej grze mogą brać udział wolskie przedszkola, rodzice i dzieci do 23.05.2024r.

Link do gry: https://view.genial.ly/63f9d98765a7c00011a8ffe8

UWAGA RODZICE!
Ze względu na bezpieczeństwo dzieci
wprowadzamy
ZAKAZ pozostawiania wózków
na podjeździe przed wejściem do przedszkola.

Drodzy Rodzice
W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny
w m.st. Warszawie przygotował dla Państwa prezentację pn. "Fontanny podziwiajmy z daleka"

OMDLENIA

UWAGA!
Mając na uwadze zwiększenie bezpieczeństwa i ochronę dzieci przed krzywdzeniem powstały zalecenia dotyczące bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki. Zalecenia te mają się przyczynić do wzmocnienia działań służących tworzeniu bezpiecznego i przyjaznego dzieciom środowiska.

Nasze przedszkole przystąpiło do "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0".
Na realizację tego celu otrzymaliśmy dofinansowanie, z którego zakupiliśmy piękne książki.

Dzięki przystąpieniu do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 nasze przedszkole mogło zakupić zestaw 6 słuchowisk dla dzieci z cyklu Bajki - Grajki. Są to reedycje bajek z lat 60 i 70 wydawanych na płytach winylowych w wykonaniu najlepszych polskich aktorów. Bajki do słuchania rozwijają u dzieci wyobraźnię, wzbogacają słownictwo, uczą skupienia, są podstawą edukacji muzycznej i literackiej.

Zakup dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025".

Dzięki Narodowemu Programowi Rozwoju Czytelnictwa 2.0 zakupiliśmy książki oraz audiobooki
pana Marcina Kozioła. Każda z pozycji jest opatrzona autografem autora. Motylki i Tygryski wzięły również udział w spotkaniu online z pisarzem, podczas którego mogły porozmawiać na temat koni i pracy w stadninie.

Spotkanie, książki i słuchowiska zostały dofinansowane ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Tym razem, ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, do naszej biblioteczki zakupiliśmy
książki o różnorodnej tematyce. Każdy znajdzie coś dla siebie.

e-mail: p133@eduwarszawa.pl

Mapa dojazdu