o1

01-063 Warszawa, ul. Okopowa 7a
p133@eduwarszawa.pl

Drodzy Rodzice
od 03.04 od godz. 12:00 zostanie uruchomiona możliwości logowania się do systemu zapisów na dyżury wakacyjne, uzupełnienia/poprawienia danych, wypełnienia wniosku o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny, podpisania profilem zaufanym i przesłanie w systemie.
19 kwietnia wyłączona zostanie dla rodziców możliwość wprowadzania wniosków.
Zachęcamy do zajrzenia do zakładki Dyżur wakacyjny 2024

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie w ramach akcji profilaktycznej dotyczącej zatruć pokarmowych oraz chorób brudnych rąk przekazał dla Państwa materiały edukacyjne.

Szanowni Państwo,

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. jest realizatorem zadania publicznego z zakresu edukacji
i promocji zdrowia psychicznego wśród dzieci i młodzieży na lata 2023-2024 pod tytułem: „Ochrona i promocja zdrowia psychicznego dotycząca psychoedukacji rodziców/ opiekunów w zakresie rozwoju i funkcjonowania dzieci i młodzieży”.

Więcej informacji na temat ww. warsztatów otrzymają Państwo pod numeremtelefonu 575 003 140
lub email
koszykowa@centrumzagorze.pl

Szanowni Państwo,

Z uwagi na wciąż aktualny problem występowania wszawicy oraz niedostateczny brak świadomości
wśród społeczeństwa na temat jak skutecznie radzić sobie z tymi pasożytami i jak prawidłowo postępować
w przypadku zdiagnozowania wszawicy Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie przekazał materiały edukacyjne z zakresu profilaktyki wszawicy.

Prezentacja  - plik do pobrania

"PSI UŚMIECH" 8 edycja

Serdecznie dziękujemy mamie naszego absolwenta za cudowny prezent i miłe słowa.

„Freinetka odkrywa tajemnice Woli”- gra interaktywna

Gra  powstała z okazji Jubileuszu 70-lecia Przedszkola dzięki wieloletniej współpracy Przedszkola nr 124
i Fundacji Fabryka Przemian.

W interaktywnej grze mogą brać udział wolskie przedszkola, rodzice i dzieci do 23.05.2024r.

Link do gry: https://view.genial.ly/63f9d98765a7c00011a8ffe8

UWAGA RODZICE!
Ze względu na bezpieczeństwo dzieci
wprowadzamy
ZAKAZ pozostawiania wózków
na podjeździe przed wejściem do przedszkola.

Nasze przedszkole przystąpiło do realizacji Projektu Ministerstwa Zdrowia
"Zdrowe Dzieci", który promuje zdrowe nawyki żywieniowe i aktywność fizyczną.
Projekt finansowany jest ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014–2021 dla obszaru programowego „Zdrowie”, w ramach projektu „Zdrowy styl życia dzieci i młodzieży”oraz ze środków krajowych Ministerstwa Zdrowia.
ulotka dla Rodziców

Drodzy Rodzice
W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny
w m.st. Warszawie przygotował dla Państwa prezentację pn. "Fontanny podziwiajmy z daleka"

OMDLENIA

UWAGA!
Mając na uwadze zwiększenie bezpieczeństwa i ochronę dzieci przed krzywdzeniem powstały zalecenia dotyczące bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki. Zalecenia te mają się przyczynić do wzmocnienia działań służących tworzeniu bezpiecznego i przyjaznego dzieciom środowiska.

Nasze przedszkole przystąpiło do "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0".
Na realizację tego celu otrzymaliśmy dofinansowanie, z którego zakupiliśmy piękne książki.

Dzięki przystąpieniu do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 nasze przedszkole mogło zakupić zestaw 6 słuchowisk dla dzieci z cyklu Bajki - Grajki. Są to reedycje bajek z lat 60 i 70 wydawanych na płytach winylowych w wykonaniu najlepszych polskich aktorów. Bajki do słuchania rozwijają u dzieci wyobraźnię, wzbogacają słownictwo, uczą skupienia, są podstawą edukacji muzycznej i literackiej.

Zakup dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025".

Dzięki Narodowemu Programowi Rozwoju Czytelnictwa 2.0 zakupiliśmy książki oraz audiobooki
pana Marcina Kozioła. Każda z pozycji jest opatrzona autografem autora. Motylki i Tygryski wzięły również udział w spotkaniu online z pisarzem, podczas którego mogły porozmawiać na temat koni i pracy w stadninie.

Spotkanie, książki i słuchowiska zostały dofinansowane ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Tym razem, ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, do naszej biblioteczki zakupiliśmy
książki o różnorodnej tematyce. Każdy znajdzie coś dla siebie.

e-mail: p133@eduwarszawa.pl

Mapa dojazdu