Nasza misja

"Przedszkole drugim domem"

Działamy w oparciu o Kartę Nauczyciela i  aktualną "Ustawę Oświatową". Przestrzegamy zapisu "Konwencji o prawach dziecka". Posiadamy własny Statut. Jesteśmy otwarci na współpracę z Rodzicami. Działamy w kontakcie z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną.

Wszystkie dzieci objęte naszą opieką mogą korzystać z przedszkola w godzinach od 7.00 do 18.00. Zajmuje się nimi zespół pedagogów z najwyższymi kwalifikacjami zawodowymi. Ponadto oferujemy dzieciom pomoc logopedy i psychologa. Działamy w oparciu o nowoczesne programy wychowania i nauczania, a codzienne zajęcia mają charakter gier i zabaw. W naszej placówce znajdują opiekę dzieci od 2,5 roku do 5 lat. Tworzymy bezpieczne i przyjazne dziecku miejsce, w którym staramy się spełniać jego potrzeby, a realizowane zadania mają przede wszystkim na uwadze dobro dziecka. W codziennej pracy jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia, wyzwania i realizację trudnych zadań, jesteśmy sumienni i odpowiedzialni. Ciągle doskonalimy się zawodowo. Nasze wartości to: Szacunek dla każdego człowieka, Tolerancja oraz Uznanie niepowtarzalności osobowości każdego człowieka.