REKRUTACJA 2020/2021

UWAGA!!!

Szanowni Państwo,

informujemy, że została podjęta decyzja o wydłużeniu rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych (ogólnodostępnych
i integracyjnych) w szkołach podstawowych.

Rodzice, którzy nie zarejestrowali wniosków w systemie i nie przesłali ich do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru będą mogli to zrobić w terminie do 23 kwietnia br.

Możliwość rejestracji wniosków w systemie rekrutacyjnym zostanie ponownie uruchomiona 30 marca br. o godz. 13.00.

Do 23 kwietnia br. przedłużono również termin na uzupełnienie braków we wnioskach już złożonych.

Dokumenty można przesyłać na adresy mailowe placówki. Nie trzeba dostarczać ich osobiście.

Rodzice, którzy już złożyli wnioski nie muszą ponownie ich składać.

Rodzice mogą skorzystać z niżej wymienionych sposobów:

Dokumenty zostaną sprawdzone, a następnie dostaniecie Państwo informację zwrotną (mailem lub telefonicznie), co do poprawności wypełnionych i przesłanych dokumentów.

• W przypadku braku możliwości wysłania skanu, możliwe jest dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do przedszkola w terminie codziennie do godz.16.00.

W placówce zachowane będą zaostrzone reguły sanitarne. Dokumenty będą zbierane do tzw. skrzynki podawczej. Tak jak w przypadku pierwszego sposobu dostaniecie Państwo informację zwrotną (mailem lub telefonicznie) o ich poprawności.

• W przypadku braku możliwości otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia o zatrudnieniu, rodzice zobowiązani są do napisania oświadczenia o ich późniejszym dostarczeniu.
  • W indywidualnych przypadkach konsultacje udzielane będą wyłącznie telefonicznie: 22 632 03 16 w godz. 8:00-16:00.

Życząc zdrowia i spokoju
Dyrektor Przedszkola
nr 133
Hanna Kolczyńska