OŚWIADCZENIE

Wyrażam zgodę na umieszczenie wizerunku i danych osobowych
(imię, nazwisko, wiek) mojego dziecka: ..................................................................................................   na portalu społecznościowym Facebook: Profil: Przedszkole nr 133 w Warszawie oraz organizatora akcji: „Korona dla Medyka”: Przedszkole nr 424 im Królowej Marysieńki w Warszawie.

…......................................

Znalezione obrazy dla zapytania: gify kwiaty linia

Obraz może zawierać: tekst „OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY KREATYWNY PRZEDSZKOLAK EDYCJA KREATYWNY RODZIC KREATYWNE DZIECKO Drodzy rodzice, w ramach udziału w Projekcie Kreatywny Przedszkolak, zapraszamy Państwa do facebookowej grupy @BliżejRodzica Znajdziecie tam Państwo mnóstwo pomysłów na wspólną zabawę z dziecmi w wieku przedszkolnym nie tylko :-) Do zobaczenia! {Edu Fejkiel”

Znalezione obrazy dla zapytania: gify kwiaty linia